Сміттєзвалище Львова негативно впливає на ґрунти, – Держекоінспекція

16:20 10 жовтня 2018 р.


Фото: leopolis.news

Працівники Державної екологічної інспекцієї у Львівській області провели дослідження проб ґрунтів на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Про це повідомили в середу, 10 жовтня, в прес-службі Державної екологічної інспекцієї у Львівській області, де також розповіли: «За результатами проведених досліджень проб ґрунтів з’ясовано, що полігон твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону. Постійно спостерігаються перевищення норм відносно фону по показниках: азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь, залізо загальне, нафтопродукти, кадмій, цинк».

«За результатами проведених досліджень поверхневих вод спостерігаються наступні тенденції: в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги «Львів – Рава-Руська» приблизно на відстані один кілометр від підніжжя полігону ТПВ відмічено незначне збільшення вмісту концентрацій забруднюючих речовин (хлоридів, азоту амонійного, біохімічного споживання кисню, хімічного споживання кисню), помітний незначний вплив меліоративного каналу на річку Малехівка, річка Малехівка не чинить негативного впливу на річку Полтва, оскільки річка Полтва зазнає забруднень вище гирла річки Малехівка (вище по течії), річка Полтва чинить значний негативний вплив на якісний стан річки Західний Буг, однак цей вплив не пов’язаний із полігоном ТПВ», – поінформували також у прес-службі Державної екологічної інспекцієї у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу