Сміттєвим фірмам і далі платитимуть за рейси на чужі полігони з бюджету Львова

17:49 4 жовтня 2016 р.

Львівська міська рада погодила зміни до Програми забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів. Йдеться, зокрема, про продовження її дії до кінця грудня 2016 року.

 Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, що Програма була розрахована на червень-вересень 2016 року.

Вона передбачає створення фінансових умов для подальшого якісного надання послуг зі збирання, вивезення та захоронення побутових відходів суб’єктами господарювання, що надають ці послуги на території Львова; запобігання накопичення побутових відходів на території контейнерних майданчиків; облік обсягів вивезення ТПВ та додаткового пробігу транспортних засобів перевізників; недопущення погіршення санітарно-екологічного стану Львова.

Зокрема в Програмі передбачено, що виконавці послуг з вивезення ТПВ щомісяця до 5 числа повинні подавати у Львівську міську раду інформацію про обсяги відходів, відстані до полігонів захоронення та додатковий пробіг транспортних засобів, кількість здійснених рейсів до кожного полігону та фактичну вартість перевезення, розрахованої на 1 км додаткового пробігу.

Відшкодування цих витрат здійснюватимуть за кошти міського бюджету Львова.

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу