Сміттєвози звільнили у Львові від відходів 587 контейнерних майданчиків, – ЛОДА

09:15 12 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «За минулу добу прибрали ще 37 перенакопичених контейнерних майданчиків, загалом очистили – 587».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Перенакопиченими залишаються  сміттєві майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». Відтак , інші компанії активно допомагають очистити від твердих побутових відходів майданчики цього перевізника».

«Станом на сьогодні налагодили вивезення відходів з майданчиків, з яких напередодні уже усунули перенакопичення твердих побутових відходів. Із 3 липня запроваджено зважування всіх спецавтомобілів з твердими побутовими відходами для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та захороняють на полігонах», – розповіли також в облдержадміністрації

«Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках тривають. Ведуться активні роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають тверді побутові відходи зі Львова», – повідомили також сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу