Сміттєвози звільнили Львів від ще 745 тонн сміття

11:00 2 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За даними міськради, у Львові «накопичено і не вивезено 8360 тонн твердих побутових відходів».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у неділю, 2 липня: «Станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 8360 тонн сміття. За попередню добу з міста було вивезено 745 тонн твердих побутових відходів, зокрема, 455 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 290 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Динаміка щодо вивезення твердих побутових відходів покращилась — вивезено на 145 тонн більше сміття, ніж продукує місто в добу».

«Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 352 майданчиків, що становить 28%. Загалом це 5280 тонн. У Шевченківському районі – 94 не вивезених майданчиків, у Залізничному районі – 17, у Личаківському районі – сім, у Франківському районі – 79, у Сихівськ ому районі – 155. Очищені всі майданчики у Галицькому районі», – поінформували також у міськраді.

«Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 12 майданчиків (зокрема, п’ять – біля закладів освіти, три – біля закладів охорони здоров’я, чотири – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення – 180 тонн. На перевантажувальних станціях знаходиться три тисячі тонн невивезеного сміття. Тобто, загалом у місті накопичено і не вивезено 8360 тонн твердих побутових відходів», – повідомили також сьогодні, 2 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу