Сміттєвози звільнили Львів від понад 13,5 тисячі тонн відходів за три тижні, – віце-прем’єр

17:20 14 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко запевнив: «Як і обіцяв два дні тому, всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова на сьогодні очищені».

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомив сьогодні, 14 липня: «За три тижні зі Львова, включаючи поточне прибирання твердих побутових відходів, вивезено 13 563 тонн відходів. Як і обіцяв два дні тому, всі пере накопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова на сьогодні очищені. Всього прибрано 677 перенакопичених майданчиків. Вивіз твердих побутових відходів зі Львова увійшов у поточний режим роботи».

Геннадій Зубко запевнив також: «Львівською ОДА запроваджено зважування твердих побутових відходів для забезпечення чіткого контролю за кількістю відходів, що утворюються у місті та скеровують для захоронення на полігони. 21 червня у Львові нами було окреслено маршрутну карту вирішення проблеми з вивезенням твердих побутових відходів. Потім провели оперативний штаб з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердили план дій і першочергові антикризові кроки.

Віце-прем’єр також зазначив: Ми ставили чіткі завдання, терміни й відповідальних. На сьогодні першочергові завдання виконано, прибирання перенакопичених майданчиків завершено. Це стало можливим завдяки правильній організації роботи та спільним діям центральних та місцевих органів влади, насамперед Львівської ОДА, голів міст Львівської області, на території яких розташовано полігони твердих побутових відходів, комунальних служб та компаній з вивезення відходів, а також ДСНС тепер важливо перейти до наступного етапу – якнайшвидше облаштування полігону на Львівщині».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на «Урядовому порталі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів