Сміттєвози звільнили Львів від 70% відходів, – ЛОДА

09:25 3 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили, що з 23 червня з перенакопичених контейнерних майданчиків Львова вивезли 4185 тонн відходів.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 3 липня: «За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, за минулу добу прибрали ще 12 контейнерних майданчиків, які були перенакопиченими, й вивезли – 180 тонн твердих побутових відходів. Загалом, з 23 червня з перенакопичених контейнерних майданчиків міста вивезли 4185 тонн відходів, прибрали – 323 контейнерних майданчиків, що становить 70 % від загальної кількості майданчиків, які були пере накопиченими».

«Робота з вивезення відходів триває, перевізники твердих побутових відходів працюють у посиленому режимі із залученням додаткової спецтехніки», – запевнили також сьогодні, 3 липня, на сайті прес-служби Львівської обласної державної адміністрації. – На сьогодні облдержадміністрацією також забезпечується поточне вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Розробляється логістична схема для налагодження ефективної системи поводження з твердих побутових відходів та роздільного збору відходів». 

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу