Сміттєвози звільнили Львів від 12 655 тонн відходів, – ЛОДА

15:00 14 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: Ми перейдемо до роздільного збирання сміття та подальшої його утилізації».

Директорр департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук повідомив у п’ятницю, 14 липня, під час брифінгу «Станом на сьогоднішній ранок, зі Львова повністю вивезли усі тверді побутові відходи з перенакопичених контейнерних майданчиків. Відколи Львівська обласна державна адміністрація здійснює координацію вивезення сміття з міста Львова, прибрали 12 655 тонн відходів, включно з поточним прибиранням».

Чиновник також запевнив: «У період з 23 червня до 13 липня прибрали 677 перенакопичених контейнерних майданчиків. Відсьогодні усі перевізники переходять на поточне вивезення сміття. Поточне прибирання здійснюватимуть відповідно до тих графіків, які встановлені Львівською міською радою».

Назарій Романчук також зазначив: «Хочу нагадати, що з 3 липня працюють три вагові комплекси, все сміття зважується і здійснюється повний контроль за його переміщенням та захороненням. Спільно з громадськими активістами здійснюється посилений контроль за вивезенням твердих побутових відходів із метою встановлення точного місця перебування та скидування відходів перевізниками».

Чиновник такожанонсував:  «Після налагодження роботи щодо системного вивезення сміття з міста Львова, розрахунків щодо того, яку кількість відходів продукує місто, ми перейдемо до роздільного збирання сміття та подальшої його утилізації».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу