Сміттєвози звільнили Львів ще від 445 тонн відходів

19:40 3 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді стверджують: «За день з міста вивезли на 155 тонн менше твердих побутових відходів від добової норми, яку продукує Львів».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у понеділок, 3 липня: «Сьогодні за день з міста вивезли 445 тонн твердих побутових відходів, що на 155 тонн менше добової потреби. Відтак, 205 тонн вивезли за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 240 тонн – за домовленостями, які уклали після засідання комісії з питань державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Сьогодні сміття зі Львова прийняли дев’ять міст у Львівській області. Також перевізники – «Львівспецкомунтранс» та «ГрінЕра» – вивозять сміття за своїми домовленостями за межі Львівської області», – поінформував також чиновник.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «Щоденний Львів», раніше у ЛМР визнали, що, за словами голів районних адміністрацій, снаприкінці дня у Львові критична ситуація на 265 майданчиках житлового фонду, де сміття не вивозиться більше двох тижнів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу