Сміттєвози ще не вивезли зі Львова понад 4604 тонни відходів, – ЛМР

10:00 12 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді оприлюднили останні «зведення зі сміттєвого фронту».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив у середу, 12 липня, що сьогодні на контейнерних майданчиках у Львові все ще залишається невивезеними понад 4604 тонни сміття. Чиновник також поінформував: «За попередню добу з міста було вивезено 626 тонн твердих побутових відходів, зокрема, 331 тонну – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 295 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій». 

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували, що у Львові все ще переповнені 131 сміттєвих майданчиків, що становить 11% від їх загальної кількості. Зокрема, у Шевченківському районі переповнені 47 майданчиків, у у Залізничному – 10, у Франківському – 6, у Сихівському – 68. Очищені лише всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах. Переповнені сміттям також чотири майданчики біля закладів освіти й три – біля закладів охорони здоров`я), а це 3% від загальної кількості.

У міськраді також нагадали: «У Львові впроваджують систему сортування відходів. Перші наліпки-маркування на контейнерних майданчиках ЛКП «Львівспецкомунтранс» розклеїло вчора на Сихові та у Шевченківському районі, сьогодні роботи тривають у Франківському районі. Такі інформаційні наліпки розклеюватимуть й інші компанії-перевізники, тому згодом на всіх сміттєвих майданчиках у всіх районах Львова будуть такі маркування, і мешканці зможуть викидати відходи роздільно, як це роблять в усіх передових країнах світу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу