Щонайменше п’ять полігонів на Львівщині готові приймати сміття з обласного центру, – ЛОДА

14:25 25 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Упродовж дня за участі представників міської влади Львова та сприяння фахівців облдержадміністрації мають бути напрацьовані проекти угод щодо вивезення сміття на полігони Львівщини, зокрема узгоджені конкретна вартість та обсяги.

Упродовж семи днів зі Львова повинні вивезти сміття, що накопичилось на території міста. Для цього укладуть відповідні угоди із полігонами твердих побутових відходів області, котрі виявили бажання приймати львівське сміття.

Таке рішення прийнято 25 січня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке скликав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Зокрема, сьогодні упродовж дня за участі представників міської влади Львова та сприяння фахівців облдержадміністрації мають бути напрацьовані проекти угод щодо вивезення сміття на полігони Львівщини, зокрема узгоджені конкретна вартість та обсяги.

Олег Синютка наголосив: «Львівська облдержадміністрація готова допомогти у координації дій та організації зустрічей з органами місцевої влади з цього приводу.  Адже у нас дуже конкретна проблема – допомогти мешканцям Львова уникнути можливого екологічного лиха через сміття».

Як розповів в.о. директора департаменту  розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ОДА Назарій Романчук, на сьогодні щонайменше, п’ять із 11-ти великих сміттєвих полігонів в області готові приймати сміття зі Львова. Зокрема – в Бориславі, Дрогобичі, Самборі, Червонограді й Миколаєві. За його словами, повний перелік контактів вже надісланий у профільне управління міської ради Львова.

Згідно із рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС, відповідні угоди про вивезення ТПВ зі Львова на ці полігони мають бути підписані вже завтра. Голова ОДА наголосив: «Ми встановили міській владі граничний термін у сім днів. За цей період вона повинна забезпечити вивезення усього сміття зі Львова на сміттєзвалища в області, з якими будуть укладені відповідні угоди».

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу