Сервісні системи Львівської міськради припинили роботу через вірус-здирник «Реtyа.А»

18:24 27 червня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді пояснили, що вона «сьогодні не працює через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню вірусу».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 27 червня: «Інформаційні системи Львівської міської ради припинили роботу через технічні збої, які виникли внаслідок вірусу-здирника «Реtya.А» близько 15:00. Директор ЛКП «МЦIT» Андрій Вишневський розповів: «Орієнтовно о 15:00  фахівцями служби технічної підтримки міського центру інформаційних технологій було виявлено п’ять заражених комп'ютерів вірусом- здирником «Реtya.А» у центральному ЦНАПі, після чого було прийнято рішення зупинити роботу всіх внутрішніх систем міської ради і роботу всіх мереж до отримання більш детальної інформації від Державного центру кібербезпеки».

Андрій Вишневський також пояснив: «Отже, Львівська міська рада сьогодні не працює через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню цього вірусу. Наразі всі сервіси структурних підрозділів міської ради виключені. Тобто локально системні адміністратори працюють над тим, щоб створити резервні копії всіх важливих систем міста і спробувати відновити їх роботу».

Директор ЛКП «МЦIT» також зазначив: «Наразі міська рада працює в ручному режимі, а ЛКП «МЦІТ» працює над створенням повної резервної копії всіх сервісів, які є в місті, для того, щоб у випадок, якщо продовжиться вірусна атака, ми змогли відновити роботу будь-яких систем. А після цього ми почнемо відновлювати роботу всіх внутрішніх підрозділів.»

Андрій Вишневський також запевнив: «У першу чергу для мешканців міста це будуть ЦНАПи та робота порталу Львівської міської ради, адже він також зараз є у режимі створення резервних копій. Ми відреагували миттєво та призупинили роботу всіх систем міської ради. Як відомо нашим фахівцям, вірус розповсюджується через використання вразливостей у системах Microsoft і телефонний зв'язок до цього відношення не має».

Про це повідомили сьогодні, 27 червня, на сторінці Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

14:18 28 вересня 2020 р.

У Львові загорівся маршрутний автобус "Електрон"

28 вересня о 12:17 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про горіння автобуса. Пожежа виникла в м. Львові на вул. Величковського, 2 в маршрутному автобусі "Електрон".

Рубрика: Ситуації

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу