Сервісні системи Львівської міськради припинили роботу через вірус-здирник «Реtyа.А»

18:24 27 червня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді пояснили, що вона «сьогодні не працює через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню вірусу».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 27 червня: «Інформаційні системи Львівської міської ради припинили роботу через технічні збої, які виникли внаслідок вірусу-здирника «Реtya.А» близько 15:00. Директор ЛКП «МЦIT» Андрій Вишневський розповів: «Орієнтовно о 15:00  фахівцями служби технічної підтримки міського центру інформаційних технологій було виявлено п’ять заражених комп'ютерів вірусом- здирником «Реtya.А» у центральному ЦНАПі, після чого було прийнято рішення зупинити роботу всіх внутрішніх систем міської ради і роботу всіх мереж до отримання більш детальної інформації від Державного центру кібербезпеки».

Андрій Вишневський також пояснив: «Отже, Львівська міська рада сьогодні не працює через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню цього вірусу. Наразі всі сервіси структурних підрозділів міської ради виключені. Тобто локально системні адміністратори працюють над тим, щоб створити резервні копії всіх важливих систем міста і спробувати відновити їх роботу».

Директор ЛКП «МЦIT» також зазначив: «Наразі міська рада працює в ручному режимі, а ЛКП «МЦІТ» працює над створенням повної резервної копії всіх сервісів, які є в місті, для того, щоб у випадок, якщо продовжиться вірусна атака, ми змогли відновити роботу будь-яких систем. А після цього ми почнемо відновлювати роботу всіх внутрішніх підрозділів.»

Андрій Вишневський також запевнив: «У першу чергу для мешканців міста це будуть ЦНАПи та робота порталу Львівської міської ради, адже він також зараз є у режимі створення резервних копій. Ми відреагували миттєво та призупинили роботу всіх систем міської ради. Як відомо нашим фахівцям, вірус розповсюджується через використання вразливостей у системах Microsoft і телефонний зв'язок до цього відношення не має».

Про це повідомили сьогодні, 27 червня, на сторінці Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу