Семирічний хлопчик з Львівщини позбавив себе життя не зумисне, а випадково (відео, оновлено)

23:28 10 жовтня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як встановили журналісти – на це вказують всі обставини.

Як інформував «Щоденний Львів», міліція розглядає кілька версій смерті семирічного хлопчика в селі Воля-Задеревацька Стрийського району. Натомість «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомляє в п’ятницю: «Він проживав у багатодітній сім’ї, якою опікується дідусь. Маму, через неналежну поведінку, батьківських прав давно позбавили. Проте усі обставини вказують на те, що дитина позбавила себе життя не зумисне, а випадково».

Подробиці – в сюжеті «ТСН». Натомість телеканал «НТН» інформує в п’ятницю:

«Семирічного хлопчика знайшли повішеним на Львівщині. Самогубство чи трагічний збіг обставин – з'ясовує міліція.

Правоохоронці розглядають кілька версій трагедії. Односельці та вчителі не ймуть віри, що школяр наклав на себе руки.

Малого з двома старшими братиками виховував дідусь. Місцеві люди запевняють – дітей ніхто не кривдив.

Парта Миколки порожня. Однокласники ще надто маленькі, щоб усвідомити – він більше не прийде на уроки. В очах вчительки сльози.

Лідія Федьків, вчителька загиблого хлопчика:

– Життєрадісний, веселий, дружив з усіма дітьми, діти його не ображали. Вчився, добре вчився. Читав в першому класі дуже добре. Математику також на вісім-дев'ять писав.

Миколка кудись зник опівдні. Двоє старших братиків – 10 та 12 років – почали його гукати. Знайшли малого ось тут. Він висів на перекладині драбини. Зняли вже мертву дитину. Згорьований дідусь розповідає – хлопчик був жвавий і цікавий до всього. Тож, міг експериментувати у сараї.

Микола Пасічник, дідусь загиблого хлопчика:

– Ну, він закрився з тої сторони, поки вони кричали. А то ремінець такий від сумки, отакий во, то вони то забрали, але прижка була. Ну та прижку тута сюда, а там, певно, догори заліз, зав'язав, а потім, напевно, впав на ту сторону від сіна.

З річного віку Миколку виховував дідусь. Адже неньку позбавили материнських прав. Проте батьки відвідували дітей і дбали про них. Пенсіонер, який є офіційним опікуном, теж належно виконував свої обов'язки, запевняють вчителі й односельці. Малі завжди були доглянуті, їх ніхто не лупцював і не ображав.

Лідія Федьків, вчителька загиблого хлопчика:

– Дитина завжди була сита, в їдальню йшла, разом з усіма їла, нормально себе, культурно поводила. Ну інколи, може, не так був одітий, як всі діти, інколи не мав ручки, ну таке, як то дитина. Дідусь завжди за тим слідкував, дивився, чи дитина готова до школи.

Руслан Хомин, Волезадеревацький селищний голова:

- Сім'я була не з простих, але не проблемна. Бо весь час тут соціальні служби, бо дідо рахується опікуном тих трьох дітей. Дідо їх змалку вибавив, з року. А особливу Миколку. Умови проживання нормальні. Господарку, підсобне господарство ведуть, тут щось дідо косить, хлопці сіно помагають сушити. Ну звичайне сімейне життя.

Міліція очікує результатів експертизи й поки розглядає дві версії. Основна – самогубство. Утім припускають і нещасний випадок.

Володимир Петрівський, в.о. керівника Стрийського МУ міліції:

– Могла бути звичайна трагедія ніби, що він випадково міг десь там шнурком тим бавитись і затягнув на шиї в себе, затягнув, і це могло спричинити удушення. Міг навіть з драбини сходити, міг себе страхувати сам.

Односельці, вчителі та соціальні працівники в самогубство такої маленької дитини віри не ймуть. Переконані – це був трагічний збіг обставин.

Руслан Хомин, Волезадеревацький селищний голова:

– Це була випадкова якась там дитяча забавка, і коли він, не усвідомлюючи, що він робить, не бавився в стодолі, ховався від хлопчиків.

Володимир Лис, керівник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації:

– До честі діда, який забрав своїх діток і дав право дітям залишатися, і право на виховання в сім'ї, це дуже добре було, і діти нормально було. Зауважень ні зі школи, ні з дошкільного навчального закладу не було. Це все-таки була випадковість, і вини діда в тому немає.

Соціальні працівники обіцяють найближчим часом привезти психологів, які працюватимуть із дідусем та двома братами загиблого».

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті телеканалу «НТН».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу