Селяни перекрили автодорогу на Львівщині

18:10 11 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: Скріншот з відео

Жителі села Перетоки в Сокальському районі Львівської області заблокували міжобласну дорогу Червоноград-Перетоки.

Про це повідомив у середу, 11 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» Тарас Дубиняк, який також опублікували відео й фото з місця події та пояснив: «Люди вимагають відремонтувати дорогу, яка знаходиться в аварійному стані. Це не перша акція протесту. Людям увірвався терпець. Ремонті роботи на цій ділянці дороги не проводилися впродовж  20 років. Асфальту на дорозі майже не залишилось. Люди нарікають на бездіяльність влади і розкрадання коштів».

«Районна влада вже три роки обіцяє відремонтувати дорогу, але все безрезультатно. Громада зібрала більше 300 підписів мешканців села і направила звернення в Львівську ОДА з проханням виділити додаткові кошти на ремонт дороги і вплинути на вирішення цього питання, оскільки дана дорога знаходиться на балансі служби автомобільних доріг у Львівській області», – розповів також Тарас Дубиняк.

«Реальна вартість робіт на проблемній ділянці оцінена в 31 мільйон гривень. Проводиться відповідний тендер на ремонт дороги, але спрямованих шести мільйонів гривень недостатньо. Люди побоюються, що їх знову обмануть і дорогу не відремонтують, тому вдались до таких заходів, щоб привернути увагу влади», – повідомив також Тарас Дубиняк.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини