Служба безпеки України перехопила бойовиків – намагалися дістатися з Одеси до Слов'янська (dsltj)

11:07 16 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: sbu.gov.ua

Про це повідомляє в п’ятницю прес-центр СБУ.


Відео: ТСН.ua

Прес-центр СБУ інформує сьогодні, 16 травня, в повідомленні «СБУ затримала організатора та групу бойовиків, що направлялися з Одеси до Слов'янська»:

«Службою безпеки України викрито та припинено діяльність злочинної групи, члени якої за завданням російської сторони здійснювали підбір, підготовку та подальше направлення до східних регіонів України груп найманців для участі у збройному протистоянні з українськими силами правопорядку. 15 травня ц.р. в Одесі співробітники СБУ затримали 6 учасників новосформованої групи бойовиків з числа мешканців Одеської області.

За попередніми даними, окремі з вказаних осіб 2 травня в Одесі брали участь у масових заворушеннях, які призвели до чисельних людських жертв. Також затримано організатора підбору та направлення груп бойовиків до східних регіонів України – громадянку України «П», уродженку та мешканку м. Одеси.

Після прибуття до місця призначення бойовики планували брати участь у диверсійній та терористичній діяльності на території Луганської та Донецької областей, зокрема у м. Слов’янськ. Тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за ч.3 ст.15 та ч.1 ст.294 КК України (масові заворушення)».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини