Рятувальники ретельно обстежили Львівський театр ляльок

18:00 19 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

У п’ятницю, 19 жовтня, львівські рятувальники провели оперативно-тактичне вивчення Львівського академічного обласного театру ляльок.


Про це повідомили в п’ятницю, 19 жовтня, в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Такі заходи є вкрай необхідними, адже під час обстеження закладу працівники ДСНС детальніше вивчають характеристики об’єкту. А це у разі виникнення реальної надзвичайної події допоможе запобігти травмуванню та загибелі людей, а також дозволить зменшити матеріальні втрати.

«Основну глядацьку аудиторію театру складають діти. Саме тому, не можна залишити поза увагою питання гарантування безпеки й можливості швидкого порятунку маленьких відвідувачів у випадку біди», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Небезпечними факторами під час пожеж у таких об’єктах є одночасне перебування всередині великої кількості людей, наявність горючих матеріалів в глядацькому залі. Створюють велике пожежне навантаження також наявність великої кількості меблів, легкозаймистих декорацій, костюмів тощо», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Фахівці ДСНС спільно з керівництвом театру ознайомилися із схемою будівлі, розташуванням приміщень, розміщенням джерел енергоживлення, вентиляційних каналів та шляхами під’їзду до театру пожежно-рятувальної техніки. Крім того, вогнеборці оглянули шляхи евакуації з будівлі театру та котельню у підвальному приміщенні», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Театр обладнаний пожежною сигналізацією, має 11 пожежних кранів. Адміністрація поділилася з рятувальниками інформацією, що найбільша відвідуваність – у суботу і неділю. У суботу – дві вистави, у неділю – три. Окрім того, кожного дня, крім понеділка, у театрі відбуваються репетиції та інші заходи», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.»

«У театрі є два приміщення, де зберігаються декорації. За ними слід також уважно пильнувати, адже тут надзвичайно велике пожежне навантаження, й усі предмети можуть вмить спалахнути», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Суміжно із театром розміщенні житлові квартири, у яких проживає 14 сімей. У випадку виникнення пожежі, ці люди також потребуватимуть допомоги. Але існує небезпека перекидання пожежі з цих житлових приміщень на будівлю театру. Це є підставою для надзвичайно відповідального ставлення щодо дотримання усіх протипожежних норм», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«На варті безпеки театру перебувають чотири працівники, троє з яких чергують у нічний час позмінно. Саме вони й повинні повідомити Службу порятунку про виникнення пожежі у театрі, зустріти пожежно-рятувальне відділення, надати необхідні ключі від приміщень, й консультувати рятувальників щодо можливого перебування людей у будівлі», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.»

«Ефективна взаємодія з адміністрацією об’єкта, можливість швидко знайти ключі, увімкнути насос, тощо є запорукою збереження культурного осередку для майбутніх поколінь. Керівництво театру запевнило рятувальників, що увесь персонал знає як діяти у випадку надзвичайної події, і що на базі театру постійно проводять навчання для персоналу», – повідомили також у прес-службі Головного управління ДСНС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу