Рятувальники навчали у Львові школярів правилам антитерористичної безпеки

16:52 9 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Підліткам розповіли про те, як можуть маскувати вибухівку та які зовнішні ознаки вказують на небезпеку предмету.

Учням розповіли про реальні нещодавні випадки спрацювання вибухонебезпечних предметів на Львівщині, та про наслідки цих страшних подій.

Фахівці відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Львівського обласного управління ДСНС України продовжують навчати дітей правилам безпеки. Зараз на Львівщині триває освітня програма «Антитерор у Львівщині», в рамках якої фахівці навчають учнів правилам поведінки в умовах терористичної загрози чи при виявленні підозрілих предметів.

9 вересня рятувальники провели відповідні уроки із учнями середньої загальноосвітньої школи №22 імені Василя Стефаника та Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв. Учням розповіли про реальні нещодавні випадки спрацювання вибухонебезпечних предметів на Львівщині, та про наслідки цих страшних подій.

За допомогою медіа супроводу підліткам розповіли про те, як можуть маскувати вибухівку та які зовнішні ознаки вказують на небезпеку предмету. Під час спільної дискусії рятувальники та школярі нагадали правила безпечної поведінки при виявленні підозрілого предмету, а також повторили телефони екстрених служб.

Окрім небезпеки сучасних вибухових пристроїв, велику загрозу створюють боєприпаси часів Другої світової війни. Рятувальники щодня отримують повідомлення про виявлення таких небезпечних предметів.

До прикладу, на Львівщині від початку року виявлено та знешкоджено 1014 вибухонебезпечних предмети, 2540 набоїв та 42 підривника. Дітям показали навчальний фільм про класифікацію боєприпасів та правила безпечної поведінки при їх виявленні.

Підлітки також дізналися від надзвичайників про порядок дій у випадку звучання сигналу оповіщення. Де шукати схованку, які речі першої необхідності треба мати із собою та звідки брати інформацію про подальші дії – усі ці актуальні питання обговорили під час уроків.

Дітлахи подякували фахівцям ДСНС, й пообіцяли дотримуватися правил безпеки. Адже безпека суспільства формується із свідомої та безпечної поведінки кожної людини.

Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу