Рядові й сержанти ВСП навчатимуться за стандартами НАТО у Львові

11:30 18 квітня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони запевнили: «Українські та іноземні військові правоохоронці розроблять програми фахової підготовки за стандартами НАТО».

Про це повідомили у прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «У  Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові авторський колектив розпочав підготовку до написання програм фахової підготовки військовослужбовців рядового та сержантського складу для військовослужбовців Військової служби правопорядку Збройних Сил України. Впродовж двох наступних тижнів спеціалісти Військової поліції Канади, військовослужбовці Головного управління Військової служби правопорядку, Навчального Центру ВСП, Центрального управління ВСП (Київ та Київська області) проаналізують набутий викладацький досвід з підготовки військовослужбовців на попередніх курсах (вересень-грудень 2017 року, лютий-березень 2018 року).

«Вони визначать пріоритетні напрямки подальшої підготовки військових правоохоронців з урахуванням проведених лекційних та практичних занять з урахуванням перспективного розвитку навчально-матеріальної бази Навчального центру ВСП. До робочої групи залучені спеціалісти-практики зі структурних підрозділів службових розслідувань, охорони та патрульно-постової служби і військової інспекції безпеки дорожнього руху Західного територіального управління ВСП. Їхні знання та досвід дозволять розробити та впровадити актуальні навчальні програми фахової підготовки особового складу Військової служби правопорядку Збройних Сил України», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу