Рух вулицею Котляревського у Львові буде одностороннім

17:15 5 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: Zaxid.net

На вулиці Котляревського змінять організацію дорожнього руху.

Про це повідомили в четвер, 5 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про зміну організації дорожнього руху на вулиці Котляревського, яке вступить в дію після встановлення відповідних дорожніх знаків.

Провідний спеціаліст відділу паркування управління транспорту ЛМР Володимир Харчихін утоснив: «Прийнятим рішенням ми змінюємо (розвертаємо в інший бік) рух авто на вулиці Котляревського. Вулиці Котляревського одностороння», — повідомив

Після встановлення відповідних знаків Франківською районною адміністрацією автомобілі будуть рухатись у напрямку від вулиці Горбачевського до вулиці Чупринки. З вулиці Горбачевського водії можуть повертати на вулиці Котляревського.

Як інформував «Щоденний Львів», автобус №4А, який сполучає Сихів із центром міста, розпочав курсувати за зміненою схемою.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:41 29 січня 2020 р.

Німці подарували прикордонникам Центр перевірки документів

Німеччина передала українським прикордонникам оснащення для Центру перевірки документів. Офіційна церемонія передання Держприкодонслужбі обладнання для поглибленого вивчення документів відбулася учора, 28 січня.

Рубрика: Ситуації

11:08 29 січня 2020 р.

У Львові назвуть найбільш поширені види дискримінації

Сьогодні, 29 січня, о 12.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Просування європейських принципів толерантності та недискримінації в повсякденне життя української громади».

Рубрика: Ситуації