Розпорядники бюджету Львівщини отримали впродовж тижня 78,8 млн. гривень

14:32 26 червня 2017 р.

Понад 10 мільйонів гривень з обласного бюджету спрямовано на ремонт доріг.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 червня: «Упродовж минулого тижня з обласного бюджету, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, профінансували 78,8 млн. гривень. Зокрема, 10,2 млн. гривень спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг».

«Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації, окрім захищених та інших першочергових видатків, виділили кошти в межах реалізації обласних програм, зокрема: на розвиток дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 10,2 млн. гривень, охорону навколишнього природнього середовища – п’ять мільйонів гривень, компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному та залізничному транспорті – 4,7 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації

«Крім того, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей із важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією спрямували – 2,5 млн. гривень, на реалізацію програми «Питна вода» – 1,2 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1 млн. гривень, на покращення медичної допомоги хворим на хронічну мієлоїдну лейкемію – 500 тисяч гривень», – повідомили також сьогодні, 26 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу