Розпорядники коштів бюджету Львівщини отримали 169,4 млн. гривень, – ЛОДА

12:40 3 липня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що впродовж минулого тижня департамент фінансів Львівської ОДА, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету, профінансував 169,4 млн. гривень.

У Львівській облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 3 липня: «У межах експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів спрямували кошти в сумі 114,2 млн. гривень за виконані роботи з поточного ремонту на автомобільних дорогах загального користування місцевого та державного значення».

«Окрім захищених та інших першочергових видатків спрямували кошти на реалізацію обласних програм. Зокрема, на боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн. гривень; покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – два мільйони гривень; надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – два мільйони гривень; компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті – 1,3 млн. гривень; сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,8 млн. гривень; забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,8 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямували 0,7 млн. гривень; на реалізацію програми розвитку освіти Львівщини – 0,6 млн. гривень (придбання медичного обладнання Підкамінській та Підгірцівській загальноосвітнім школам-інтернатам та школі-інтернату імені Марії Покрови); на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями – 0,6 млн. гривень та донорство крові – 0,4 млн. гривень», – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу