Розлита на вулицях Львова підозріла речовина виявилася залишками виноматеріалу

10:48 26 січня 2017 р.

ЛКП «Лев» отримало результати хіміко-токсикологічного та біотоксикологічного дослідження зразків рожевої речовини, забраної на вулицях Львова.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, у Львівській міськраді, де також нагадали: «У соцмережах неодноразово висловлювалась підозра, що ця речовина – розкидана отрута для собак». Однак у ЛКП «Лев» розповіли: «З метою перевірки цього факту, зразок такої речовини до ЛКП «Лев» доставив мешканець міста, і ми передали його на дослідження на кафедру нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького».

«Як зазначено у протоколі дослідження, надана рідина мала «характерний аромат винних матеріалів». За результатами комплексного хіміко-токсикологічного та біотоксикологічного дослідження встановлено, що речовина нетоксична і «за характерними якісними реакціями являє собою залишки виноматеріалу червоних марок вин» (детальніше у вкладеному документі)», – повідомили в ЛКП «Лев».

«Також на кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського нацуніверситету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького зазначають, що таблетки ізоніазиду (а саме такі підозри неодноразово висловлювались у соцмережах щодо рожевих слідів на снігу), при розчинені у воді та при контакті зі снігом не дають рожевого кольору. Щодо випарів ізоніазиду, отруєння и опіків тварини відбутися не може. Як пояснюють експерти кафедри, «для цього потрібно тварину занурити в концентрований розчин цієї речовини»», – розповіли також в ЛКП «Лев».

«ЛКП «Лев» подав ще два взірці матеріалу на дослідження та очікує на результати. Один з цих взірців доставлений Патрульною поліцією, інший самостійно відібраний у вказаному мешканцями місці», – повідомили також сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

14:55 18 січня 2021 р.

У Львові обморозилися 16 людей

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу