Розкидана на вулицях Львова речовина виявилася неотруйною, – ЛМР

15:30 6 лютого 2017 р.

Комунальне підприємство «Лев» отримало результати дослідження ще двох зразків невідомої рожевої речовини.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 лютого: «Комунальне підприємство «Лев» отримало результати хіміко-токсикологічного дослідження ще двох зразків рожевої речовини, знайденої у Львові щодо якої неодноразово у соцмережах висловлювались підозри львів’ян, що це розкидана отрута. За результатами аналізу слідів отруйних речовин не виявлено. Як вже інформувало ЛКП «Лев», перший зразок такої речовини, наданий на аналіз, пройшов дослідження і було виявлено, що це виноматеріал.

«ЛКП «Лев» подало на наліз ще два зразки, забрані у Львові – сніг зі слідами рожевої речовини та шматок хліба. Аналіз проведено на кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького», – повідомили також у міськраді.

«У результаті останнього дослідження встановлено, що рожева речовина – це «розчин анілінового барвника, типу флюоресцеїн або еозин. Червоні включення у фрагменті білого хліба являють собою залишки фруктового варення з червоних плодів або ягід, – запевнили також у ЛМР. – Документ також містить висновок: «Наданий матеріал не є токсичним для теплокровних тварин та не становить загрози для людини».

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «У соцмережах неодноразово висловлювалась підозра, що це – розкидана отрута для собак. З метою перевірки цього факту, в кінці січня зразок такої речовини до ЛКП «Лев» доставив мешканець міста, і його передали на дослідження на кафедру нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького. Результати аналізу не виявили в зразку отруйних речовин. Згодом було передано на аналіз ще два зразки, забрані у Львові».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів