Ротація батальйону територіальної оборони Львівщини відбудеться до кінця листопада

17:18 14 жовтня 2014 р.

Третій батальйон територіальної оборони Львівщини перед відрядженням зі Львова на схід України

Третій батальйон територіальної оборони Львівщини перед відрядженням зі Львова на схід України
Фото: ukr-online.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації міністерство оборони запевнило у відповідь на звернення ЛОДА: «Генштабом Збройних Сил України заплановано провести ротацію особового складу 3 батальйону територіальної оборони Львівщини до кінця листопада 2014 року».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що ротація третього батальйону територіальної оборони відбудеться до кінця листопада. У повідомленні також конкретизують:

«Генштабом Збройних Сил України заплановано провести ротацію особового складу 3 батальйону територіальної оборони Львівщини до кінця листопада 2014 року. Про це сказано у відповіді Міністерства оборони України на звернення Львівської ОДА від 01.10.2014 року щодо вирішення питань 3 батальйону територіальної оборони.

«3-й батальйон територіальної оборони з 09.07.2014 року переданий в оперативне підпорядкування керівнику антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. У той же час, враховуючи тривалий строк виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції, Генеральним штабом Збройних Сил України заплановано провести ротацію особового складу батальйону до кінця листопада 2014 року», – сказано у відповіді Міноборони.

На прохання родичів військовослужбовців 3 батальйону, Львівська ОДА також звернулась до Міноборони за роз’ясненням з приводу визначення юридичної адреси.  Батальйони територіальної оборони не мають пункту постійної дисклокації, їм визначається лише місця формування (розформування) та виконання бойових завдань , – йдеться у відповіді Міноборони. Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук, із відповіддю, яка надійшла з Міноборони, він ознайомив представників матерів та родичів військовослужбовців.

«Ми відкриті до спілкування із рідними військовослужбовців, і реагуємо на усі їх звернення у межах компетенції Львівської ОДА. Тому на сьогодні немає жодних підстав вдаватись до таких крайніх методів як перекриття доріг, що паралізує рух у центрі Львова», – зазначив Володимир Харчук.

Нагадаємо, 1 жовтня голова Львівської ОДА Юрій Турянський зустрівся представниками матерів та родичів солдат третього батальйону територіальної оборони Львівщини. Оскільки питання ротації війських не є в компетенції Львівської ОДА, керівник Львівщини звернувся із відповідним листом до Міністерства оборони України.

 «Жодних військових завдань я не можу ставити перед батальйоном. Третій батальйон знаходиться у підпорядкуванні вищого військового керівництва, а не голови ОДА», – пояснив Юрій Турянський. Водночас Львівська ОДА є відповідальною за матеріально-технічне та фінансове забезпечення військових третього батальйону і воно сьогодні є на належному рівні. Загалом для потреб батальйону з обласного бюджету було виділено 1 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу