Росія застосовує на сході ввесь спектр зброї, включно зі сльозогінними гранатами, - Зеленський

23:06 21 лютого 2023 р.

Фото до новини

Сьогоднішнє засідання Ставки розширене й детальне, включно з доповідями з передової від наших командувачів на найгарячіших напрямках.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише Dailylviv.com

"Головнокомандувач Залужний доповів щодо загальної фронтової ситуації та ворожих ракетних ударів по наших позиціях. Особливі емоції викликають доповіді щодо Донеччини, Луганщини. Робимо все, щоб стримати там ворожі атаки – постійні інтенсивні штурми, яких Росія не припиняє, хоча і зазнає там шалених втрат.

Генерал Сирський доповів по Бахмутському та Лиманському напрямках. Жорстокі бої. Робимо все, щоб підтримати наших хлопців. 

Генерал Тарнавський доповів щодо боїв на Авдіївському й інших напрямках. Окупанти застосовують там увесь спектр зброї проти наших хлопців, включно навіть зі сльозогінними гранатами. Але дуже важливо, попри весь тиск на наші сили, що лінія фронту змін не зазнала. 

Я дякую за це всім нашим бійцям, усім солдатам і сержантам, офіцерам і генералам, які захищають відповідні фронтові напрямки.

Були на Ставці доповіді й інших командувачів і керівників наших сил оборони й безпеки. Наєв, «Північ», та ОСУВ «Одеса», Москальов, – заслухав їхні доповіді. Ситуація без суттєвих змін.

Розвідка – керівник ГУР МО Буданов – щодо реальної суті російських загравань із риторикою про стратегічну зброю. Тримаємо повну увагу до кожної деталі нашого Плану оборони та амбіцій ворога",- зазначив Зеленський.

Особливий акцент – на мобілізації: Зеленський провів засідання Ставки в розширеному форматі

кренерго готується до масованих ракетних обстрілів

Звільнення Росії від путінського фашизму розпочнеться з українського прапора у Севастополі, - Каспаров

Українська розвідка повідомила, де Росія заховала свою авіацію від ударів ЗСУ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів