Роботи на Городоцькій і Шевченка у Львові призупинено через непроплати

16:53 25 вересня 2013 р.

Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень за рахунками міської ради.

Як пояснює прес-служба міськради, будівельні роботи по транспортній розв’язці на вулицях Городоцькій і Шевченка у Львові призупинено тому, що підрядники не можуть отримати за них кошти. Причина – Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень за рахунками міської ради. 

«Коли ці кошти будуть сплачені, роботи будуть відновлені. Ситуація надзвичайна. Ми маємо гроші на рахунках, але не можемо їх заплатити підряднику», - повідомив відтак міський голова Львова Андрій Садовий. 

Нагадаємо, що в Державній казначейській службі зникли гроші для мікропроектів Львівщини. Повідомлялося також, що 19 вересня, на прийом до керівника Державної казначейської служби України Сергія Харченка просилися з цього приводу дев’ять членів міжфракційного парламентського об’єднання «Львівщина», але зіткнулися з його хамською та неадекватною поведінкою.

dailylviv.com

 

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу