Робоча група Львівської міськради доопрацьовує проект ухвали щодо відходів

15:00 29 червня 2017 р.

Андрій Садовий запевнив: «Депутатський корпус налаштований сьогодні цю ухвалу голосувати, але в редакції, яка буде відповідати законодавству України».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 29 червня: «Сьогодні на сесії міської ради прийнято ряд важливих ухвал та програм. Однак, питання щодо поводження з твердими побутовими відходами і передачі повноважень з вивезення ЛОДА – досі доопрацьовує робоча група з посадовців та депутатів. Це питання депутати готові сьогодні проголосувати, але в редакції, яка не суперечитиме чинному законодавству України».

У міськраді також розлого цитують заявлене з цього приводу міським головою Андрієм Садовим під час брифінгу для журналістів.: «Я сьогодні ще раз окремо збирав керівників фракцій і всі налаштовані сьогодні проголосувати ухвалу щодо поводження з твердими побутовими відходами. зараз робоча група окремо працює – керівник робочої групи Сергій Бабак, входять також Іван Рудницький, депутат Іванців, депутат Мельник, Мирослав Гавриляк від юридичного департаменту. Вони працюють в координації з Іриною Гримак, яка відповідає за напрямок ЖКГ в ЛОДА.

Андрій Садовий також запевнив: «Наше завдання – щоб інтереси міста були максимально забезпечені і ми могли максимально працювати з державою, щоб держава виконувала свої функції, які вона має виконувати відповідно до закону. Ми сьогодні прийняли дуже хороші ухвали – ми прийняли Стратегію поводження з твердими побутовими відходами, Програму роздільного сортування, створили нове підприємство «Зелене місто», яке буде координувати роботу з Європейським банком реконструкції та розвитку у плані координації коштів банку на рекультивацію і в частині будівництва заводу, і в частині загальної програми поводження з твердими побутовими відходами. ми також надіємось на грантові кошти. Ми прийняли Програму по освіті і багато інших важливих ухвал. В принципі, депутати консолідовано працюють. Надіюсь, така робота буде продовжуватись до кінця пленарного засідання». 

Міський голова також наголосив: «Зараз робоча група доопрацьовує проект ухвали щодо питання твердих побутових відходів і є готовність депутатського корпусу сьогодні за це питання проголосувати. Є питання не поступок, а питання чинного законодавства. Є Конституція, є закони України, відповідно до них треба будувати свою роботу. Якщо хтось має якісь побажання, то має, в першу чергу, почитати закон».

Андрій Садовий також запевнив: «Депутатський корпус налаштований сьогодні цю ухвалу голосувати, але в редакції, яка буде відповідати законодавству України. Ми не можемо просто на папері щось написати. Про передачу повноважень ми задекларували ще минулого тижня, що на період до 2019 року, поки в Україні буде виборча кампанія, держава повинна максимально працювати. Ми задекларували, що ми викидаємо з ухвали всі речі, які когось у чомусь звинувачують. Бо це дорога в нікуди. Ми сьогодні повинні бути лицем до людей. Ми з ухвали викинемо усе, що створює конфлікт. Ми відповідальні за життя людей в місті. Нам поставили ультиматум. Це є факт, ми це визнаємо, але ми повинні рухатись вперед, час розставить усе по своїх місцях».

Міський голова також зазначив: «По аудиту нема жодних застережень. Щодо проведення нових конкурсів – це перерозподіл ринку, я категорично проти. Я ніколи на це не піду. Є перевізники, які чесно працюють вже більше року в екстремальних умовах. Сьогодні якщо хтось хоче викинути їх з ринку, ми повинні їх захищати.

Андрій Садовий також запевнив: «Сміттєпереробний завод ми будемо будувати. Ми оголосили вже проект. На кінець року будемо мати вже готове проектне рішення. Це буде на території ТЕЦ-2, бо це ідеальна територія для будівництва завод. Ще в радянські часи там планувалось будівництво цілого комплексу по спалюванню вугілля. Це з екологічної точки зору не є дуже добра річ. Але там підведені комунікації, всі мережі, територія готова. Ми економимо десятки мільйонів гривень, які треба було використати, якщо будувати в чистому полі».

Міський голова також стверджував: «Це область наполягає на передачі повноважень до 2019 року, бо виборча компанія, їм треба щось показувати. Для мене все виглядає трохи по-іншому. Ми цього року плануємо розпочати будівництво, воно триватиме два роки. Хочемо зробити два перші етапи – це механічна переробка і компостування. Якщо говорити про спалення і глибинну утилізацію – то це довший період, бо це вартісний проект. Такий завод буде окремо коштувати орієнтовно 100 мільйонів євро. Краків таке будував п’ять років, маючи повну підтримку Європейського Союзу і гроші».

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу