Реставратори відновлять у Львові чотири дахи, – ЛМР

10:15 23 червня 2017 р.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко прогнозує: «Передбачаємо, що цього року роботи ми розпочнемо, але закінчити цього року не вдасться».

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 23 червня: «Цьогоо року заплановано розпочати ремонт дахів на чотирьох об’єктах – на трьох дахах у житлових будинках №4 на вулиці Шевченка, №№6-7 на площі Міцкевича й №11 на вулиці Саксаганського та на даху дзвіниці церкви Святої Трійці на вулиці Тершаківців, 1а. На цих об’єктах передбачено масштабний комплекс робіт, тому об’єкти будуть перехідними. Роботи на них будуть завершені в наступному році».

Чиновник також конкретизувала: «Будинок №№6-7 на площі Міцкевича – це пам’ятка архітектури. Це дуже цікавий будинок. Посередині даху є купол. Цей купол у дуже поганому стані. Коли проводили обстеження, то побачили, що при буревії чи сильному вітрі його просто може зірвати».

Лілія Онищенко також розповіла: «У будинку №11 на вулиці Саксаганського п’ять-шість років тому на замовлення мешканців одна фірма проводила ремонт даху. Однак виконала його неякісно і дах далі протікає. Тут ми плануємо провести не лише ремонт даху, але й фасаду. Так само будинок №4 на вулиці Шевченка потребує ремонту даху. Цього року розпочнемо тут ремонтні роботи».

Начальник управління охорони історичного середовища також запевнила: «По кожному з цих об’єктів вже виготовлено проектно-кошторисну документацію. ПКД на ремонт дахів будинків №11 на вулиці Саксаганського, 11 і №№6-7 на площі знаходиться на експертизі. ПКД на ремонт даху будинку №4 на вулиці Шевченка пройшла експертизу і вже оголошено тендер на визначення виконавця робіт».

Лілія Онищенко також поінформувала: «Оголошено тендер на визначення виконавця робіт з ремонту даху дзвіниці церкви Святої Трійці на вулиці Тершаківців, 1а. Усі ці об’єкти є доволі великими. Передбачаємо, що цього року роботи ми розпочнемо, але закінчити цього року не вдасться. Роботи будуть завершені наступного року».

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу