Ремонтники замінили у Львові покриття вулиці Митрополита Андрея

14:54 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У ЛМР запевнили: «У всіх районах міста тривають роботи з капітального та поточного ремонту доріг».

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Зокрема, у Галицькому районі завершується капітальний ремонт дороги на вулиці Митрополита Андрея. Роботи вже виконані на 70-75%. Вартість робіт –три мільйонм 900 тисяч гривень».

Виконувач обов’язків голови Галицької адміністрації Андрій Зозуля розповів: «Капітальний ремонт цієї дороги, напевно, не проводився років 20. Тут лише проводили дрібний, ямковий ремонт. У попередні роки також ми відремонтували хідники, як з боку житлових будинків, так і з боку «Львівської політехніки». Залишалася лише не відремонтована дорога. Тому було прийнято рішення відремонтувати цей об’єкт в комплексі. Відповідно, цього року ми приступили до ремонту цієї вулиці».

Чиновник також поінформував: «Площа робіт становить близько шести тисяч квадратних метрів. Станом на сьогодні виконано близько 70-75% робіт. Зокрема, вже повністю замінено дорожнє покриття. Знімали старий шар асфальтного покриття і клали новий, у два шари – вирівнюючий шар і вже робочу поверхню. Також проводилися роботи з облаштування нових бордюрних каменів».

Андрій Зозуля також запевнив: «Залишається облаштування технічного тротуару, облаштувати пішохідний перехід через роздільну смугу, нанести розмітку та облаштувати газони. Усі роботи плануємо завершити до місяця часу. Роботи виконує ТзДВ «ШРБУ-65». Вартість проекту становила чотири мільйони 100 тисяч гривень. Однак були оголошені торги. За результатами торгів у нас заключена угода з ТзДВ «ШРБУ-65» на суму три мільйони 900 тисяч гривень».

Натомість заступник директора ТзДВ «ШРБУ-65» Ігор Магера повідомив: «Ремонт проїзної частини дороги вулиці Митрополита Андрея виконано в повному об’ємі – замінено 5803 квадратних метрівдорожнього покриття (асфальт). Гарантійний термін – 7 років. Залишається ремонт технічного тротуару. Запланований об’єм робіт – 254 квадратних метрів. Виконано – 150 квадратних метрів».

Ігор Магера також запевнив: «Розмітку дороги будемо роботи на вихідних. До вівторка закінчимо роботи з облаштування технічного тротуару. До кінця місяця будуть зроблені всі газони. Зараз треба вивести частину землі. За роки експлуатації дороги, сміття (пісок) викидався на тротуар, тому зробились горбики – земля зараз вище тротуару і вище бордюра. Але оскільки дорога під постійним рухом, то не завжди вдається працювати швидко. Дорогу ми повністю перекривали тільки на два дні, коли клали асфальт, а решту робіт з укладання бордюрів, тротуарів проводимо під рухом».

У Львівській міськраді повідомили також: «Цього року у Галицькому районі заплановано ремонт тротуарів на вулиці Костюшка. На закінченні проект з ремонту вулиці Рутковича, де запланована заміна інженерних мереж, водопроводу і каналізації. Тривають роботи з облаштування громадського простору на вулиці Дорошенка, 9 та площі Маланюка».

«У Залізничному районі завершено ремонт вулиць Виговського та Ряшівської. Звершуються роботи на вулиці Сірка. До кінця місяця завершать роботи на вулиці Баштанній та вулиці Патона. Загальна вартість ремонту доріг у Залізничному районі цього року – дев’ять мільйонів 945 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді

«Активно виконуються роботи у Шевченківському районі з облаштування громадського простору на вулиці Хмельницького (від вулиці Грінченка до вулиці Мідної). Також триває капітальний ремонт вулиці Погідної та вулиці Плугової. Завершено вулиці Ковалевську», – запевнили також у міськраді

«Працівники Личаківського району, своєю чергою, повинні відремонтувати 26 вулиць, на ремонт яких виділено 25 мільйонів гривень. Повністю завершено такі об'єкти: вулиці Тершаківців, вулиці Миргородська та площі Митній. На цьому тижні планується закінчення ремонтних робіт на вулицях Бахматюка, Шафарика, Лисинецькій, Грицая, родини Крушельницьких і Петра Могили», – повідомили також у міськраді

«Великий обсяг роботи виконують у Сихівському районі. На сьогоднішній день ремонтують вулиці Максимовича, Зубрівську, Пирогівка й Кавалерідзе та тротуари на вулицях Угорській, Сихівській, Скорини, Коломийській і Морозній», – поінформували також у міськраді

«У Франківському районі виконано роботи на вулицях Симоненка, Пулюя, Науковій, Володимира Великого, Бойчука. Зараз ремонтують вулиці Стрийську та тротуар, що розташований на вулиці Володимира Великого. На ремонті роботи доріг тут передбачено 26 млн. гривень», – повідомили також сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу