Ремонтники закриють для транспорту частину вулиці Личаківської у Львові

11:20 28 лютого 2017 р.

У міськраді попередили: «За сприятливих погодних умов із середини березня планують закрити на ремонт першу ділянку вулиці Личаківської – від вулиці Пасічної до вулиці Мечникова».

Про це повідомив сьогодні, 28 лютого, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, який також поінформував: «Планують проводити капітальні ремонтні роботи, прокладати нову трамвайну колію. Відтак, будуть змінені графіки руху трамвайних маршрутів №10, №2 та №7. Також розглядається можливість курсування альтернативних автобусних маршрутів».

Своєю чергою, керівник служби диспетчеризації «Львівелектротрансу» Володимир Забавський розповів, що після закриття ділянки трамвай №10 не буде курсувати, а трамваї №2 та №7 курсуватимуть на зміненим маршрутом. Натомість трамвай №2 їздитиме за новою схемою руху: чотири трамваї курсуватимуть за маршрутом: вулиця Коновальця – Головна пошта – Центр – вулиця Коновальця, а інші чотири – у протилежному напрямку: вулиця Коновальця – вулиця Франка – Центр – вулиця Дорошенка – вулиця Коновальця.

Кінцевою зупинкою трамвая №7 буде аквапарк. Отож, трамвай курсуватиме за маршрутом: вулиця Шевченка – вулиця Підвальна – вулиця Франка – вулиця Сахарова – аквапарк.

Начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир зазначив: «Найближчим часом відбудеться зустріч з представниками студентського містечка, де ми обговорюватимемо питання щодо альтернативних автобусів на час ремонту перехрестя Личаківської – Мечникова для доїзду студентів на навчання».

Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, в прес-службі Львівської міськради. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів