Ремонтники не встигають завершити цього року реконструкцію вулиці Личаківської у Львові

17:10 10 серпня 2017 р.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пояснив: «Дорога будується на десятиріччя, тому потрібно зробити все добре».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 10 серпня: «На вулиці Личаківській триває капітальна реконструкція дороги: проводиться заміна дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і найголовніше – це ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора, який минулого року кілька разів провалювався. Перший етап робіт - ремонт на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова практично завершився. Є затримки у відкритті перехрестя для проїзду через необхідність перепідключення колекторів».

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак розповів: «Роботи проводяться відповідно до проекту. Є певні затримки через старі колектори і ґрунти. Адже ремонт дорожнього покриття на вулиці Личаківській – це лише частина робіт, основне навантаження – це заміна колекторів. На вулиці Личаківській є три старих колектори, які ідуть в бічні вулиці. На вулиці Мечникова ми зробили новий колектор. Від вулиці Некрасова до вулиці Личаківської зараз ще залишається два старих колектори. Тому зараз затримка за старими колекторами, адже заважаючи на їх зношений стан, маємо підозру на протікання колектора через просідання хідника».

Чиновник також зазначив: «Друге, що теж спричиняє затримку в роботі, – це ґрунти. Ґрунти тут в такому стані, що не можна проводити розкопку екскаватором, треба залучати спеціальну техніку. Отож, зараз, щоб відкрити для проїзду перехрестя вулиць Личаківська й Мечникова, потрібно дослідити місця, де є просідання, зробити лад з колекторами і лише тоді відкрити дорогу для проїзду».

Сергій Бабак також повідомив: «Є кілька варіантів щодо терміну відкриття для проїзду перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова. Перший – якщо фахові дослідження і ехо-локація місць, де є просідання, покаже, що все добре – компонують колектор і до 1 вересня відкривають проїзд. Другий варіант – якщо є невеликі проблеми, відкриття перехрестя відбудеться ближче до кінця вересня. Якщо ж буде виявлено серйозні недоліки, які потребуватимуть часу для ліквідації – відкриття перехрестя буде на початку жовтня.

Відтак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак наголосив: «Дорога будується на десятиріччя, тому краще почекати кілька тижнів – місяць, але зробити все добре. Зробити все так, щоб у найближчі роки на цій дорозі не виникало жодних проблем».

Натомість директор «Львівавтодору» Олег Береза повідомив: «Основна частина робіт на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова вже завершена: зроблена система комунікацій, каналізація, водопостачання, замощення. Якщо дослідження місць просідання покажуть відсутність серйозних недоліків, то залишається встановити дві опори, поставити контактну мережу і зможуть відкривати перехрестя для проїзду».

Олег Береза також запевнив: «Зараз активно працюємо на ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Котика. У деяких місцях збільшимо пішохідну зону. Тобто, матимемо трохи зміни в проекті, та вулиця залишатиметься в тих межах, що і була. Будуть нові комунікації, нове замощення, нові хідники. Колію почнемо монтувати, як тільки закомпонуємо колектори».

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «За словами посадовців, повне відкриття вулиці Личаківської до вулиці Пасічної планують в лютому 2018 року».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу