Ремонтники монтують на львівських трамвайних коліях додаткові тепло-компенсатори

16:45 1 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили: «Служба колії ЛКП «Львівелектротранс» монтує додаткові тепло-компенсатори на певних ділянках дороги».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 1 серпня: «На перетині вулиць Івана Франка й Скельної впродовж останніх двох тижнів двічі трапились інциденти несподіваної деформації трамвайної колії. Однією з причин є висока температура повітря та пряме сонячне проміння, яке впродовж світлового дня безперервно потрапляє на певні ділянки дороги. Як наслідок нагрівається метал до дуже високих температур, що призводить до деформації колії».

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар розповів: «Неполадки на колії вдалося оперативно ліквідувати силами служби колії ЛКП «Львівелектротранс». Також сьогодні активно розпрацьовуємо монтаж спеціальних теплових компенсаторів, що знижуватимуть температуру рейок колії, завдяки чому такі інциденти не повторюватимуться у майбутньому», – 

«Ділянка колії на перетині вул. Івана Франка – Скельна, на якій трапились інциденти деформації, реконструйована ще у 1998 році. На період реконструкції використовувались найновіші технології та матеріали того часу. Станом на сьогодні пошкоджена ділянка колії перебуває у задовільному стані», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу