Ремонт вулиці Замарстинівської у Львові відтерміновано

16:00 11 квітня 2018 р.


Фото: inlviv.in.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив:«Ще два тижні треба для дослідження ґрунтів».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 11 квітня: «Ми планували на вулиці Замарстинівській робити котлован на глибині шість метрів. Коли розрили, то побачили, що ситуація не відповідає тій, яка показана проектантами. Так виглядає, що нам треба буде котлован робити на глибині метрівдев’ять-дванадцять. Це суттєво може вплинути на сам процес виконання робіт. Ще два тижні треба для дослідження ґрунтів, щоб ми зрозуміли, бо там колись були торфи, там непрості ґрунти. Робимо якісно, щоб це було вже на наступні 50-100 років».

Натомість заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак розповів: «Проектом було передбачено встановлення колектора на глибині шість метрів. Коли розрили дорогу і почали готувати траншею, то виявили, що зверху є пісок, якесь будівельне сміття, а нижче йде торф і підводні плавуни. Це доволі небезпечна ситуацію, бо не можна на ці плавуни класти новий колектор. Передбачити такі речі досить важко, коли немає історії доріг. Ця дорога останні 70 років, а може й більше, не ремонтувалася. Тому зараз, по факту, коригуємо проект. Ми замовили додаткові геологічні дослідження до глибини 12 метрів. Вони передані проектанту, який внесе корективи у проект. Як тільки ці зміни будуть погоджені, будемо рухатися далі. Адже вулиця Замарстинівська – це теж стратегічна для міста вулиця. Там також великий пасажиропотік транспорту, тому максимально швидко потрібно вводити її в роботу. Під час ремонту вулиці Замарстинівської запланована заміна усіх інженерних мереж, заміна трамвайної колії, перекладання бруківки. Єдине, що прокладання колектора буде на глибині більшій, ніж на вулиці Личаківській».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу