Ремонт вулиці Личаківської у Львові триватиме ще тиждень

09:45 8 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив 15 серпня плануємо відкрити дорогу».

У прес-службі Львівської міськради стверджують: «Капітальний ремонт вулиці Личаківської – на завершенні. Відбулася чергова виїзна нарада під головуванням заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака щодо стану реалізації проекту з капітального ремонту вул. Личаківської на ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Пасічної. Участь в огляді відремонтованої дороги взяли представники ЛКП «Львівавтодор», Личаківської районної адміністрації, підрядники. Також були присутні мешканці, громадські активісти та депутати ЛМР».

Сергій Бабак наголосив: «Ми провели черговий огляд ремонту вул. Личаківської, який вже йде до завершення. Ми планували до 15 серпня відкрити вулицю для проїзду транспорту. Так виглядає, що виходимо на ці терміни. Єдине, що є затримка за ПАТ «Львівобленерго» – є їхній кабель, який потрібно перекласти. Тому поки що нема впевненості, що вони встигнуть це зробити, але маємо надію, що встигнуть».

Заступник міського голови також запевнив: «З 15 серпня плануємо відкрити дорогу. Після відкриття перескеруємо громадський транспорт на звичну схему роботи, щоб усім було зручно добиратися. Також під час огляду вже відремонтованої дороги почули думки людей. Це не перша наша зустріч і спілкування з мешканцями щодо ремонту вулиці Личаківської. Є доречні зауваження, які ми врахуємо і поправимо. Однак, є також такі речі, які не можуть бути зреалізовані, бо це магістральна дорога і є державні будівельні норми».

Сергій Бабак також нагадав: «Зустрічі з мешканцями у нас відбувалися протягом багатьох місяців – були зустрічі з мешканцями і на місці, і в мене в кабінеті. Щось поправляли, щось пояснювали, чому саме так краще, або не можна по-іншому, бо є державні будівельні норми. Адже проект ремонту вулиці проходить державну експертизу, яка перевіряє проект відповідно до дотримання цих норм».

Заступник міського голови також пояснив: «Якщо щось не відповідає ДБН, то проект не проходить експертизи і до роботи не можна приступити. Якщо експертизу пройшли – то все законно і у відповідності до встановлених норм. Отож, ми мали погоджений проект, реконструкція вулиці завершується, візуально виглядає, що роботи зроблені добре. Тепер залишається вчасно її відкрити для проїзду транспорту».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу