Ремонт на вулиці Франка у Львові обіцяють завершити до кінця червня

17:00 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Головний інженер компанії «Онур» Віктор Онищук запевнив: «Залишився невеликий об’єм робіт по влаштуванні каналізації, далі – дорожній одяг, покриття, колія, тротуари».

«У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної лінії на Сихів. Також в комплексі з цим проектом тривають масштабні роботи на ділянці вулиці Франка вздовж трамвайного маршруту №4 до вулиці Стрийської – тут реконструюють дорожнє покриття з заміною інженерних мереж та трамвайної колії», – повідомили сьогодні, 16 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Директор ЛКП «Львівавтодор»  Олег Береза повідомив сьогодні, 16 травня:

«Минулого року ми пришли до висновку, що колія вздовж вулиці Свєнціцького й Франка є неналежної якості і, відповідно, нові трамваї, за висновками працівників «Львівелектротрансу», не зможуть курсувати по цій лінії. Ця вулиця потребувала ремонту.

Зважаючи, що ми вже створили тимчасові незручності у зв’язку з будівництвом колії на Сихів, адже перекрита вулиця Стуса й частково проспект Червоної Калини, то було прийнято рішення провести роботи і на цій ділянці. Провели тендер по українських процедурах, виграла компанія «Онур».

Роботи розпочали ще в минулому році. Зараз на ділянці від кінцевої четвірки і до консульства Польщі рух транспорту уже відкрито. Роботи продовжуємо на решті ділянки». 

Роботи на об’єкті, за винятком реконструкції перехрестя вулиць Франка й Стрийської, заплановано завершити до кінця червня цього року. Вартість робіт згідно з договором – 36 377,720 тисячі гривень. Це кошти з міського бюджету Львова. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Продовжуються всі роботи по реконструкції наших доріг у Львові. Ще раз хочу наголосити, що ми прийняли правильне рішення, що ми увійшли в зиму з ремонтами доріг – погодні умови це нам дозволили.

До кінця червня проїзд до Стрийського ринку відкриємо. Повністю міняємо інженерні мережі, кладемо нові безшумні трамвайні колії, нові хідники.

Великий об’єм роботи зараз тривають на вулиці Стуса. Ми плануємо до кінця липня ділянку від вулиці Липова Алея до площі Франка відкрити для проїзду. Роботи ідуть чітко за графіком. В цьому році по цій дорозі вже буде їздити трамвай, дай Бог, наш новий львівський трамвай».

А головний інженер компанії «Онур» Віктор Онищук розповів: «На вулиці Мушака до вулиці Франка виконано заміну водопроводу. Залишився невеликий об’єм робіт по влаштуванні каналізації, далі – дорожній одяг, покриття, колія, тротуари». 

Заплановані обсяги робіт на цій ділянці:

довжина ділянки реконструкції вулиці – 569 м;

довжина трамвайних колій в одноколійному обчисленні – 1280 м;

площа проїзної частини, що підлягає реконструкції, – 7886 кв. м;

площа тротуарів, що підлягають реконструкції, – 3866 кв. м;

заміна водопроводу діаметром 100 мм – 701 м; 

влаштування каналізації діаметром 400 мм – 265 м;

влаштування каналізації діаметром 600 мм – 108 м;

влаштування каналізаційних колодязів – 44 шт.;

тампонаж колектора діаметром 500 мм – 97 м;

влаштування дощової каналізації діаметром 150 мм – 550 м;

влаштування дощової каналізації діаметром 400 мм – 194 м;

влаштування дощоприймачів – 27 шт.;

влаштування павільйонів на трамвайних зупинках – 4 комплекти.

Як додав Віктор Онищук, перехрестя вулиць Снопківська й Франка має бути відкрите найближчим часом, щоб розвантажити рух транспорту. «Орієнтовно всередині червня буде закрито перехрестя вулиць Стрийської й Франка. Об’єм робіт там невеликий», – сказав Віктор Онищук».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини