Звалище Львова розпочнуть рекультивувати навесні

13:45 1 лютого 2018 р.


Фото: nv.ua

Директор комунального підприємтва «Зелене місто» запевнив: «Навесні розпочинаємо роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, а влітку – будівництво сміттєпереробного комплексу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «Минулого тижня, 25 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради було прийнято рішення про затвердження ділянки на вулиці Пластовій для будівництва сміттєпереробного комплексу. Як зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, зараз потрібно завершити всі роботи з документацією і влітку можна буде розпочинати будівництво».

Директор комунального підприємтва «Зелене місто» запевнив: «На роботи по сміттєпереробному комплексу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища у нас передбачено 35 мільйонів євро – 25 мільйонів кредитних коштів і 10 мільйонів грантових. Зокрема, 25 мільйонів євро передбачені на будівництво заводу, а інші 10 мільйонів – безпосередньо на рекультивацію нашого полігону».

«Станом на сьогодні проведено тендер на будівництво 18-ти свердловин для майбутньої повної дегазації полігону. Уже є переможець, підписано угоду, проектанти працюють над проектом. Як зазначив Вадим Ноздря, у березні можна буде розпочинати роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу