Звалище Львова розпочнуть рекультивувати навесні

13:45 1 лютого 2018 р.


Фото: nv.ua

Директор комунального підприємтва «Зелене місто» запевнив: «Навесні розпочинаємо роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, а влітку – будівництво сміттєпереробного комплексу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «Минулого тижня, 25 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради було прийнято рішення про затвердження ділянки на вулиці Пластовій для будівництва сміттєпереробного комплексу. Як зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, зараз потрібно завершити всі роботи з документацією і влітку можна буде розпочинати будівництво».

Директор комунального підприємтва «Зелене місто» запевнив: «На роботи по сміттєпереробному комплексу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища у нас передбачено 35 мільйонів євро – 25 мільйонів кредитних коштів і 10 мільйонів грантових. Зокрема, 25 мільйонів євро передбачені на будівництво заводу, а інші 10 мільйонів – безпосередньо на рекультивацію нашого полігону».

«Станом на сьогодні проведено тендер на будівництво 18-ти свердловин для майбутньої повної дегазації полігону. Уже є переможець, підписано угоду, проектанти працюють над проектом. Як зазначив Вадим Ноздря, у березні можна буде розпочинати роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу