Ректори львівських вишів видали накази проти революційних студентів

15:35 19 листопада 2013 р.

Ректори Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького і Львівської національної академії мистецтв видали накази, якими обмежують права студентів.

Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» розповів голова правління Студентського братства Львівщини Борис Пошивак. Ці документи, які забороняють пропускати заняття, фактично перешкоджають участі студентів у будь-яких громадських акціях. Зокрема - і в акціях об’єднаних національно-патріотичних сил Львівщини на випадок зриву підписання Угоди про асоціацію з ЄС, вважає Борис Пошивак.

«У нас збереглася стара системи побудови освіти, яка лише називається Болонською. Винятком є тільки нові заклади освіти, які з’явилися після 90-х. За новими наказами ректорів – Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького і Львівської національної академії мистецтв, фактично, ще більше було обмежено студентів. Вони не можуть пропустити жоднісінької навчальної години, навіть якщо будуть потім наздоганяти пропущене. Система створена так, що більшість студентів можуть потрапити під виключення з вузу, якщо вони візьмуть участь в противладних акціях, у випадку коли не буде підписано угоду про асоціацію з ЄС.

Такі накази чекають і на інші вузи Львова. Лояльнішими до студентів, які беруть активну участь у громадському житті, є Український католицький університет і Національний університет ім. І. Франка»,- каже Борис Пошивак.


Відео: Львівський прес-клуб

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу