Реконструкцію у Львові шляхопроводу на Городоцькій пообіцяли розпочати наприкінці травня

13:05 11 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: Zaxid.net

Дорогу між хлібзаводом і вулицею Сяйво планують розширити до чотирьох смуг.

«До кінця травня планують розпочати роботи з реконструкції шляхопроводу на вулиці Городоцькій», – повідомили сьогодні, 11 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як розповіли в управлінні інженерного господарства ЛМР, до кінця травня цього року планують розпочати роботи з реконструкції шляхопроводу на вулиці Городоцькій, 166. У процесі реконструкції також буде розширено проїзну частину дороги до чотирьох смуг на вулиці Городоцькій на ділянці від Хлібзаводу до вулиці Сяйво.

«На конкурс надійшли п’ять пропозицій від компаній-підрядників. До кінця тижня заплановано визначити переможця і наприкінці травня розпочати роботи. Стан шляхопроводу – перед аварійний, роботи будуть складні і триватимуть орієнтовно до жовтня цього року», – зазначили у відділі капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР. На реконструкцію моста з розширенням проїзної частини у міському бюджеті закладено 27 мільйонів гривень».

Як інформував «Щоденний Львів», у Львівській міськраді анонсували реконструкцію шляхопроводу на вулиці Городоцькій ще 5 лютого 2015 року.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини