Редактор поскаржився на Садового в прокуратуру

15:45 1 лютого 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Всі працівники газети отримуватимуть зарплату, відповідно до чинного законодавства, до закінчення роботи ліквідаційної комісії».

Редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв повідомив сьогодні, 1 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Написав заяву в прокуратуру за умисну невиплату заробітної плати працівникам міської газети «Ратуша» за січень 2018 року керівником департаменту «Адміністрація міського голови» Євгеном Бойком за вказівкою міського голови Андрія Садового».

Керівник департаменту «Адміністрація міського голови» відреагував на це реплікою: «Прошу не маніпулювати інформацією щодо виплати зарплати працівникам КП «Редакція газети Львівської міської ради « Ратуша» . Всі працівники газети отримуватимуть зарплату, відповідно до чинного законодавства, до закінчення роботи ліквідаційної комісії».

Про це поінформували сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «25 січня сесія Львівської міської ради проголосувала ухвалу « Про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТзОВ «Львівська газета « Ратуша». З ініціативи депутатського корпусу ухвала вступає в дію з 1 березня».

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу