Редагувати реєстраційні заявки дітей до садочків у Львові можна лише до 10 травня

14:54 5 травня 2020 р.

Фото до новини

З 1 до 10 червня 2020 року відбуватиметься перша хвиля зарахування дітей до ЗДО відповідно до дати реєстрації заявок у електронній системі.

Батькам дошкільнят нагадують: з 10 травня о 18.00 год буде автоматично заблоковано функцію редагування електронних заявок дітей, які зареєстровані в системі електронної реєстрації дітей до дошкільних закладів Львова за адресою edu.city-adm.lviv.ua, щоб сформувати остаточні електронні списки для зарахування малюків до дитячих садків.

З 1 до 10 червня 2020 року відбуватиметься перша хвиля зарахування дітей до ЗДО відповідно до дати реєстрації заявок у електронній системі. В цей період батькам, чиї діти будуть зараховані, прийде на зазначений в заявці номер телефону смс-повідомлення про зарахування дитини до обраного ЗДО. Упродовж 30 робочих днів необхідно буде подати документи.

Наголошуємо, що документи можна подавати онлайн. Для цього необхідно, після отримання смс-повідомлення, впродовж 30 робочих днів зайти в електронний кабінет заявки та обрати розділ «подати документи онлайн».

Якщо батьки не мають можливості подати документи дитини в дитячий садок онлайн, їм необхідно впродовж 30 робочих днів звернутися до керівника ЗДО, щоб написати заяву про зарахування дитини.

Якщо впродовж 30 робочих днів зазначені дії не будуть виконані, то електронна заявка дитини переноситься у кінець черги вікової групи.

Медичні довідки про стан здоров’я дитини та оригінали свідоцтва про народження і документу, який надає право на пільгове зарахування дитини до ЗДО (для пільгових категорій) необхідно подати в ЗДО до 1 вересня.

Друга хвиля зарахування дітей відбуватиметься з 20 серпня у ЗДО, де на той час будуть вільні місця.

Інформацію про правила зарахування дітей до дитячих садків Львова, положення електронної заявки дитини, кількість вільних місць у кожній віковій групі ЗДО міста, кількість зареєстрований дітей, кількість набору дітей пільгової категорії можна отримати за адресою: https://edu.city-adm.lviv.ua у розділах «інструкція» та «відкриті списки».

Про це повідомила Львівська міська рада

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

 

Останні новини