Редагувати реєстраційні заявки дітей до садочків у Львові можна лише до 10 травня

14:54 5 травня 2020 р.

З 1 до 10 червня 2020 року відбуватиметься перша хвиля зарахування дітей до ЗДО відповідно до дати реєстрації заявок у електронній системі.

Батькам дошкільнят нагадують: з 10 травня о 18.00 год буде автоматично заблоковано функцію редагування електронних заявок дітей, які зареєстровані в системі електронної реєстрації дітей до дошкільних закладів Львова за адресою edu.city-adm.lviv.ua, щоб сформувати остаточні електронні списки для зарахування малюків до дитячих садків.

З 1 до 10 червня 2020 року відбуватиметься перша хвиля зарахування дітей до ЗДО відповідно до дати реєстрації заявок у електронній системі. В цей період батькам, чиї діти будуть зараховані, прийде на зазначений в заявці номер телефону смс-повідомлення про зарахування дитини до обраного ЗДО. Упродовж 30 робочих днів необхідно буде подати документи.

Наголошуємо, що документи можна подавати онлайн. Для цього необхідно, після отримання смс-повідомлення, впродовж 30 робочих днів зайти в електронний кабінет заявки та обрати розділ «подати документи онлайн».

Якщо батьки не мають можливості подати документи дитини в дитячий садок онлайн, їм необхідно впродовж 30 робочих днів звернутися до керівника ЗДО, щоб написати заяву про зарахування дитини.

Якщо впродовж 30 робочих днів зазначені дії не будуть виконані, то електронна заявка дитини переноситься у кінець черги вікової групи.

Медичні довідки про стан здоров’я дитини та оригінали свідоцтва про народження і документу, який надає право на пільгове зарахування дитини до ЗДО (для пільгових категорій) необхідно подати в ЗДО до 1 вересня.

Друга хвиля зарахування дітей відбуватиметься з 20 серпня у ЗДО, де на той час будуть вільні місця.

Інформацію про правила зарахування дітей до дитячих садків Львова, положення електронної заявки дитини, кількість вільних місць у кожній віковій групі ЗДО міста, кількість зареєстрований дітей, кількість набору дітей пільгової категорії можна отримати за адресою: https://edu.city-adm.lviv.ua у розділах «інструкція» та «відкриті списки».

Про це повідомила Львівська міська рада

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу