Реалізатори 13 обласних програм на Львівщині отримали 88,5 млн. гривень

17:28 28 липня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівської ОДА

В облдержадміністрації запевнили, що з обласного бюджету на реалізацію 13 програм (92,9% від їх загальної кількості) спрямувано 88,5 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Рівень фінансування програм до передбачених обсягів станом на 28 липня 2017 склав 32,6%. В області у 2017 році передбачено реалізувати 41 обласну програму, 14 з яких передбачають виділення субвенції на території. На виконання заходів цих 14 програм передбачено виділити з обласного бюджету 285 млн. гривень Ознайомитись з презентацією виконання програм можна за посиланням».

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу