П’ятеро людей загинули цьогоріч на об’єктах «Львівської залізниці»

09:48 2 березня 2017 р.

  • 0

Упродовж двох місяців 2017 року на станціях і перегонах «Львівської залізниці» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших випадків, травм зазнали 12 сторонніх людей, зокрема, п’ятеро − зі смертельним наслідком.

Про це повідомили в прес-службі «Львівської залізниці», де також зазначили:  «Причиною нещасних випадків і є порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Особливо прикро, що травмуються діти. Ми застерігаємо і просимо батьків навчати дітей правилам безпеки, аби запобігти небажаному».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації