П’ятеро людей загинули торік на переїздах «Львівської залізниці»

16:40 26 січня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

Дев’ятеро людей травмувалися минулого року на переїздах «Львівської залізниці».

У прес-центрі «Львівської залізниці» повідомили сьогодні, 26 січня: «2017 року на залізничних переїздах на території регіональної філії «Львівська залізниця» були зафіксовані 19 ДТП – на п’ять менше, аніж у 2016 році. На жаль, попри зменшення кількості аварій на переїздах, число жертв та травмованих у цих ДТП зросло.

«Упродовж 2017 року були травмовані дев’ятеро людей (у 2016-му – шестеро). П’ятеро людей торік зазнали травм несумісних із життям, тоді як 2016-го внаслідок ДТП на переїздах загинула одна людина», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Усі ДТП на переїздах трапилися через неуважність та легковажність водіїв автотранспорту, які грубо порушили правила дорожнього руху. Це підтверджує і той факт, що в трьох випадках, зафіксованих у 2017 році, автотранспорт в’їхав у бік поїзда, що рухався через переїзд», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«З метою гарантування належного рівня безпеки руху та профілактики порушень правил дорожнього руху через залізничні переїзди, на Львівській магістралі продовжують реалізовувати комплекс заходів, у тому числі провадять широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію зі залученням ЗМІ та безпосередньо серед водіїв автотранспорту. З цією метою залізничники розробили буклет, що містить текстову та фотоінформацію про випадки порушень правил проїзду через залізничні переїзди та їхні жахливі наслідки», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу