П’ятеро людей загинули торік на переїздах «Львівської залізниці»

16:40 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Дев’ятеро людей травмувалися минулого року на переїздах «Львівської залізниці».

У прес-центрі «Львівської залізниці» повідомили сьогодні, 26 січня: «2017 року на залізничних переїздах на території регіональної філії «Львівська залізниця» були зафіксовані 19 ДТП – на п’ять менше, аніж у 2016 році. На жаль, попри зменшення кількості аварій на переїздах, число жертв та травмованих у цих ДТП зросло.

«Упродовж 2017 року були травмовані дев’ятеро людей (у 2016-му – шестеро). П’ятеро людей торік зазнали травм несумісних із життям, тоді як 2016-го внаслідок ДТП на переїздах загинула одна людина», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Усі ДТП на переїздах трапилися через неуважність та легковажність водіїв автотранспорту, які грубо порушили правила дорожнього руху. Це підтверджує і той факт, що в трьох випадках, зафіксованих у 2017 році, автотранспорт в’їхав у бік поїзда, що рухався через переїзд», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«З метою гарантування належного рівня безпеки руху та профілактики порушень правил дорожнього руху через залізничні переїзди, на Львівській магістралі продовжують реалізовувати комплекс заходів, у тому числі провадять широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію зі залученням ЗМІ та безпосередньо серед водіїв автотранспорту. З цією метою залізничники розробили буклет, що містить текстову та фотоінформацію про випадки порушень правил проїзду через залізничні переїзди та їхні жахливі наслідки», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини