П’ять аварій позбавили львів’ян водопостачання

17:30 8 лютого 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: 0472.ua

Витоки води ліквідовували у Львові на вулицях Навроцького, Райніса та на проспекті Червоної Калини.

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в прес-службі «Львівводоканалу», де також розповіли, що, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Навроцького,10, були позбавлені водопостачання, окрім неї, Кам’янецька, Карбишева, Листопадна, Сливова, Тернопільська, Шахтарська, Угорська й прилеглі до них. А в зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Райніса, 26 були позбавлені водопостачання, окрім неї,  Волошкова, Сріблиста, Сеньковича, Рослинна, Висока, Гордієнка й прилеглі них, а також Топольні провулки й будинки №№109-274 на вулиці Замарстинівській.

Своєю чергою, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на проспекті Червоної Калини, 77 були позбавлені водопостачання будинки №№2-8 на вулиці Довженка, №№36-38 на вулиці Зубрівській і №36а та №№59-79 на проспекті Червоної Калини. Натомість у зв'язку з ремонтними роботами на вулиці Пасічній, 90а були позбавлені водопостачання, окрім неї вулиці Медової Печери, Ярошинської, Симиренків, Садівнича, Каштанова, Майорівка, Соколина, Пасічна, Довга, Вашингтона, Лисеницька, Китайська, Шафарика й прилеглі до них. А в зв'язку з ремонтними роботами на вулиці Снопківській, 30 ще й вона була позбавлена водопостачання.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу