Призначені заступники Головнокомандувача ЗСУ і начальника Генштабу

19:51 10 лютого 2024 р.

Фото до новини

Президент України Володимир Зеленський зробив призначення на військові посади.

Про це повідомило Офіційне інтернет-представництво Президента України, пише DailyLviv.com.

"Сьогодні ввесь день проводив наради з військовими, з військовим керівництвом та урядом, - повідомив Володимир Зеленський. -  Продовжуємо перезавантаження команди управління в Силах оборони. Тепер до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії та які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні.

Заступниками Головкома Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський – його напрямок – це безпілотні системи і розвиток застосування дронів нашими воїнами – та полковник Андрій Лебеденко – його напрямок – це інновації, саме технологічний компонент армії та бойових систем. Потрібна чітка практика роботи з новими технологіями. Теорій більш ніж достатньо, все має працювати на практиці заради українських цілей і максимального збереження життів наших солдатів.

Заступниками начальника Генерального штабу Збройних Сил України погодив кандидатури бригадного генерала Володимира Горбатюка – його напрямок – це оперативна робота, робота штабів, планування, управління: в кожному штабі мають на сто відсотків розуміти фронт, – бригадного генерала Олексія Шевченка – його напрямок – це логістика, максимальна якість логістики в нашій армії, – бригадного генерала Михайла Драпатого – він відповідатиме за підготовку, якісне тренування наших військових. Увесь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які побудували якісну систему тренування воїнів та оцінки й аналізу бойових дій, – увесь цей досвід має бути реалізований для успіху Сил оборони України".

Раніше Президент України призначив новим Головнокомандувачем Збройних Сил України Олександра Сирського.

Згодом Володимир Зеленський призначив нового начальника Генштабу ЗСУ. Президент звільнив з цієї посади Сергія Шапталу та призначив замість нього Анатолія Баргилевича.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів