Прикордонники й військові схопили співробітників ФСБ

13:20 30 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки Віктора Назаренка в інтернет-мережі «Facebook»

Сьогодні, 30 червня, близько 2.30 прикордонники Херсонського загону спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України затримали на березі Перекопської затоки в Херсонській області двох невідомих без документів і виявили човен, на якому вони причалили до берега.

Про це повідомив голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко, який також поінформував: «Під час попереднього опитування встановлено, що затримані є військовослужбовцями Прикордонної служби ФСБ РФ. Із їх слів, вони нібито виконували роль учбових порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України.  Стосовно затриманих громадян РФ проводяться визначені законодавством адміністративно-процесуальні дії».

Віктор Назаренко розповів про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото затриманих.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу