Прикордонний відділ «Краківець» комплектуватимуть на конкурсі

12:00 22 жовтня 2016 р.

У конкурсному відборі зможуть взяти участь всі кандидати, в тому числі – з числа цивільної молоді.

18-21 жовтня відбувся візит представників Прикордонної Варти Республіки Польща, які являються експертами Міжнародної організації з міграції, до Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Представники іноземної делегації провели моніторинг майна, що було отримано Навчальним центром за останні три роки, ознайомились з результатами досягнутими Навчальним центром в питаннях вдосконалення навчального процесу.

Також експертами перевірено готовність навчального закладу до проведення пілотного проекту «Нове обличчя кордону». Конкурсний відбір на заміщення посад у відділах прикордонної служби «Бориспіль»  та «Краківець», в рамках  пілотного проекту «Нове обличчя кордону», розпочнеться 20 лютого 2017 року.

У конкурсному відборі зможуть взяти участь всі кандидати, в тому числі – з числа цивільної молоді. Реєстрація анкет від кандидатів буде проходити виключно в електронному вигляді, без зовнішнього впливу, що є основною умовою відкритості конкурсу.

А після завершення відбору кандидати пройдуть курс професійної підготовки і лише по його завершенню приступлять до самостійного несення служби. Адже кінцевою метою проекту є створення модельних відділів прикордонної служби з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, який буде ефективно виконувати функції держави на кордоні, та матиме водночас високий рівень громадської довіри.

По завершенню роботи експерти іноземної делегації підписали програму підготовки персоналу в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону», та надали рекомендації для реалізації наступних завдань Навчальним центром. Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, на сайті Держприкордонслужби.

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

16:26 4 грудня 2020 р.

На Львівщині забудовують сільгоспземлі

Про те, що на землях сільськогосподарського призначення, схоже, ведуть будівельні роботи, департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА повідомив житель села Кам’янопіль на Пустомитівщині.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу