Прийом заявок на участь у конкурсі мікропроектів триватиме на Львівщині до 2 лютого

13:30 15 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

На реалізацію програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямували 100 мільйонів гривень з обласного бюджету.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 15 січня: «До 2 лютого триває прийом заявок на участь у конкурсі мікропроектів відповідно до програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки. Участь у конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ), міські ради».

«На реалізацію програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році спрямували 100 мільйонів гривень з обласного бюджету. Відтак загальна вартість проекту повинна становити не більше 400 тисяч гривень, максимальна субвенція з обласного бюджету – 200 тисяч гривень. Станом на 12 січня на конкурс мікропроектів подали 68 заявок, зокрема у галузі освіти – 32, охорони здоров’я – 11, заклади культури – сім, заклади дошкільної освіти – 10», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини