Протиаварійні роботи в Грибовичах неможливі без додаткової земельної ділянки,- ЛМР

15:55 22 березня 2017 р.

Проект з проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону розглядає «Укрдержекспертиза». Про це повідомив директор департаменту житлового господарства на інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.

Інформує прес-служба ЛМР.

«Ми подали цей проект в «Укрдержекспертизу» у Києві. Документи прийняті до роботи. Загалом розгляд такого звернення триває 24 дні. Однак, враховуючи ситуацію у Львові, ми просили пришвидшити розгляд. За два тижні обіцяли дати офіційну письмову відповідь.

Попередньо вже була нарада, де обговорено проблемні питання з цьому проекту. Як зазначив інспектор, проблемною є відсутність документів на земельну ділянку, на якій заплановано проведення будівельних робіт.

Хочу зазначити, що ми зверталися до Малехівської сільської ради щодо відведення земельної ділянки під ту частину, де зсунувся полігон і де знаходяться фільтрати. Без надання такої земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект і виконати в повному обсязі першочергові протиаварійні роботи», - розповів Сергій Бабак.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу