Простір мирного неба. У Львові поставлять дизайнерську інсталяцію

13:53 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

У другу річницю повномасштабного вторгнення на площі Ринок встановлять об’ємну конструкцію «Простір мирного неба», тож мешканців і гостей міста запрошують до взаємодії з нею.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

24 лютого біля Ратуші поставлять дизайнерську інсталяцію, яка складається з металевої основи та 730 білих паперових голубів, виконаних у техніці оріґамі. Її створили учні 1-5 класів шкіл №91 та №23, діти із закладу дошкільної освіти №5 (Центр підтримки дітей та сиріт) та графічна бренд-дизайнерка, ідейна організаторка проєкту Віталіна Крохмаль.

Читайте також: У суботу на Личакові помоляться за полеглих захисників України

«Інсталяція «Простір мирного неба» — це можливість зазирнути у мирне небо після 2-х років повномасштабного вторгнення. Це простір щирих дитячих надій та мрій, вільних від загарбників.

730 днів повномасштабного вторгнення, 730 українських дітей — школярі, вихованці дитячого будинку, діти що втратили свої домівки внаслідок війни, 730 білих голубів з паперу у техніці оріґамі, яких створили ці діти. Кожен паперовий голуб, як і кожна дитина, по-своєму унікальні. Діти трепетно наділили їх душею і місією — принести українську перемогу», — розповідає авторка проєкту.

Усі, хто зайде всередину інсталяції, за задумом дизайнерки, побачать мирне небо, що мріями і діями реалізували українські діти. Голуби, своєю кількістю утворили захисний щит від реалій сьогодення. Взаємодія з інсталяцією безплатна. 

Читайте також: На Личаківському кладовищі над могилами Героїв у небо запустять промені пам'яті

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів