Прокурор не виявив недоліків у Львівській установі виконання покарань

14:30 23 жовтня 2018 р.


Фото: varta1.com.ua

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський і керівник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції Михайло Дзюдзь здійснили плановий робочий виїзд у Львівську установу виконання покарань №19.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокурор області зауважив, що керівництвом установи вживається достатньо заходів для належного забезпечення прав в’язнів на належні матеріально-побутові умови тримання, медичне обслуговування, забезпечення харчуванням, а також тих прав, що гарантовані їм законом України «Про попереднє ув’язнення», кримінально-виконавчим законодавством України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Позитивно відзначено наявність та облаштування прогулянкового дворика, яким можуть користуватись дві ув’язнені жінки (котрі відбувають покарання разом із малолітніми дітьми)».

Більше подробиць опублікували на сайті прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу